12:26 30.09.2016

До України для святкування Рош-га-Шану прибули майже 19 тис. паломників-хасидів

1 хв читати
До України для святкування Рош-га-Шану прибули майже 19 тис. паломників-хасидів

Українські прикордонники оформили майже 19 тис. паломників-хасидів, які прибули до України для святкування Нового року - Рош-га-Шана.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба Державної прикордонної служби України, з нагоди щорічного святкування Рош-га-Шана (нового 5777-го року, який цього року випадає на 3-4 жовтня), в Україну почали масово прибувати паломники-хасиди.

"Лише протягом минулої доби співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на державному кордоні у 88 випадках оформили 12613 паломників-хасидів. Загалом прикордонники в 193 випадках вже оформили майже 19 тисяч осіб", - зазначено в повідомленні.

За інформацією прикордонників, оформлення найбільших груп хасидів відбувалося переважно в аеропортах "Бориспіль", "Жуляни", "Львів" та "Одеса", а також у пунктах пропуску на кордоні з Польщею, Румунією і Словаччиною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон

Через нічний ворожий авіаудар по Дергачах постраждали 4 жінки – Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА