Інтерфакс-Україна
16:23 22.09.2016

Кошти від продажу "нафти Курченка" мають надійти до держбюджету України в 2016 р. - Луценко

1 хв читати
Кошти від продажу "нафти Курченка" мають надійти до держбюджету України в 2016 р. - Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко сподівається на повернення до бюджету країни до кінця 2016 року коштів від продажу так званої "нафти Курченка" - нафтопродуктів, які були конфісковані в опального українського бізнесмена Сергія Курченка, наближеного до колишнього президента України Віктора Януковича.

"Що стосується так званої нафти Курченка, а це хвилює багатьох народних депутатів і просто громадськість. Я зустрічався кілька разів зі слідчою групою та з різними сторонами цієї справи. Наша спільна думка, що кошти від проданої, згідно з рішенням уряду, нафти Курченка мають надійти до державного бюджету цього року", - сказав Ю.Луценко на брифінгу в Одесі в четвер.

При цьому він додав, що це - "завдання номер один".

"Питання номер два: виявити, чи були порушення закону під час діяльності різних посадових осіб і господарських структур з цією заарештованою нафтою. На мою думку, всі сторони процесу розуміють, що необхідно повернути кошти", - додав генпрокурор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА