Інтерфакс-Україна
11:08 31.08.2016

Російські військові у присутності тележурналістів хочуть здійснити на Донбасі план провокацій "Перше вересня"

2 хв читати
Російські військові у присутності тележурналістів хочуть здійснити на Донбасі план провокацій "Перше вересня"

Противник підготував і має намір здійснити план системних провокацій "Перше вересня" з метою звинувачення сил АТО в порушенні режиму тиші, Мінських домовленостей і міжнародних норм, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"З огляду на позитивне сприйняття населенням тимчасово окупованих територій сходу України пропозицій української сторони щодо повного припинення вогню з 1 вересня, у тому числі з метою безпеки початку нового навчального року, російські пропагандисти Центру інформаційного протиборства Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного військового округу підготували план системних провокацій "Перше вересня" з метою звинувачення сил АТО у порушенні режиму тиші, Мінських домовленостей та норм міжнародного гуманітарного права", - йдеться в повідомленні ГУР на сторінці у Facebook у середу.

За даними розвідки, 31 серпня - 1 вересня за безпосередньої згоди командувача 1-го армійського корпусу (Донецьк) ЗС РФ, за участі російських телевізійних журналістів та військовослужбовців 9-го окремого штурмового полку морської піхоти (Новоазовськ) проводяться постановочні зйомки, що передбачають, зокрема, імітацію обстрілів навчальних закладів та шкільних автобусів у районі населених пунктів Безіменне і Красноармійське.

ГУР також інформує про втрати ворога за минулу добу: загинуло троє й дістало поранень восьмеро військовослужбовців 11-го окремого мотострілкового полку (Макіївка) і 9-го окремого штурмового мотострілкового полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ, а також 6-го окремого мотострілкового полку (Стаханов) 2 АК ЗС РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА