Інтерфакс-Україна
12:25 28.07.2016

До суду направлено обвинувачення стосовно екс-прокурора прокуратури Києва, причетного до злочинів під час Майдану

1 хв читати

Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування і направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора прокуратури Києва за залучення їм завідомо невинних учасників Революції Гідності до кримінальної відповідальності.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури в четвер, дії підозрюваного кваліфіковано за ознаками кримінальних злочинів, зокрема зловживання владою та службовим становищем, службова підробка, притягнення завідомо невинних осіб до кримінальної відповідальності, поєднаному з обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину.

Йому загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін до 10 років.

Генпрокуратура не називає прізвища обвинуваченого екс-прокурора столичної прокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

Зеленський підняв розмір щорічних грантів молодим вченим і докторам наук до 300-700 тис грн

Ворожий БпЛА поранив дівчину в Запорізькій області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА