Інтерфакс-Україна
13:15 27.05.2016

Порошенко доручив підвищити зарплату сержантському складу ЗСУ

1 хв читати
Порошенко доручив підвищити зарплату сержантському складу ЗСУ

Президент України Петро Порошенко доручив міністрові оборони Степану Полтораку посилити підготовку та збільшити грошове забезпечення сержантського складу української армії.

"Створення професійного сержантського корпусу - важливий елемент трансформації армії, що має величезне значення для перемоги у війні проти агресора... Міністрові доручаю підвищити грошове забезпечення сержантського складу", - сказав він журналістам на одному з полігонів у Житомирській області в п'ятницю.

П.Порошенко наголосив на важливості посилення практичної підготовки сержантського складу на військових полігонах.

"Доручаю спрямувати за рахунок передбачених оборонним бюджетом коштів 140 млн грн на полігон "Широкий Лан" (Миколаївська область), не менше ніж 50 - на Яворів (Львівська область), 50 нашому спецназу на полігон у Бердичів - для того, щоб у найкоротші терміни були забезпечені житлові умови та умови підготовки сержантського складу", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цифрові сервіси НКЦПФР тимчасово недоступні через відсутність е/е

НБУ оновив положення про систему BankID

Скасовано обмеження руху вантажівок у Рівненській, Волинській та Житомирській областях

ДТЕК: Електропостачання у Київській області відновлено для 76 тис родин, без електрики – понад 230 тис родин

Угода ЄС і МЕРКОСУР створить найбільшу в світі зону вільної торгівлі - глава ЄК

Операція США в Венесуелі не пов'язана з ситуацією в Україні, наголошує посол

Рішення ВАКС щодо конкурсу з управління активами IDS Ukraine не фіксує порушень з боку АРМА – заява

Держспецзв’язку заборонила використання програмних продуктів "1С"

Свириденко: Електро- та теплопостачання відновлено у Кривому Розі та у населених пунктах Київської області, у Києві роботи тривають

Україна просить скликати екстрене засідання Радбезу ООН у зв'яку з обстрілами РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА