Інтерфакс-Україна
12:55 19.04.2016

Глава ФДМ очікує надходження до 20 млрд грн до держбюджету від приватизації в 2016 р.

1 хв читати
Глава ФДМ очікує надходження до 20 млрд грн до держбюджету від приватизації в 2016 р.

Державний бюджет у поточному році може отримати від приватизації державних компаній до 20 млрд грн, повідомив глава Фонду державного майна (ФДМ) України Ігор Білоус.

"Бюджет передбачає 17 млрд грн, але все залежить від фінальної ціни на аукціоні ОПЗ. Я думаю, що до 20 млрд грн ми можемо розраховувати", - повідомив він на прес-конференції, присвяченій приватизації, організованій Американською торговельною палатою в Києві у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА