Інтерфакс-Україна
14:15 22.02.2016

Унаслідок грипу та його ускладнень від початку епідсезону померли 326 українців

1 хв читати
Унаслідок грипу та його ускладнень від початку епідсезону померли 326 українців

Від початку епідемічного сезону в Україні зареєстровано 326 лабораторно підтверджених летальних випадків від грипу, з них п'ять дітей віком до 17 років і дві вагітні жінки, повідомляє Санітарно-епідеміологічна служба.

"Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області - 40 випадків, у Києві - 38, в областях Донецькій - 26, Черкаській - 22, Львівській - 20", - йдеться в інформації, оприлюдненій у понеділок на сайті СЕС.

По медичну допомогу своєчасно звернулися 40,5% від загальної кількості померлих. Проведений аналіз летальних результатів засвідчив, що всі померлі не мали щеплень проти грипу.

"За оперативними даними, від початку епідемічного сезону (28.09.2015 - 21.02.2016 року) в Україні зареєстровано 3,9 млн хворих на грип та ГРВІ, перехворіло 10% населення", - додали в СЕС.

Із загальної кількості хворих 60,9% становлять діти віком до 17 років. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ спостерігається серед населення Київської області та міста Києва, де перехворіло відповідно 16,9% та 14,1% населення. Найменша захворюваність реєструється в Закарпатській (6,7%) і Харківській областях (4,1%).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА