Інтерфакс-Україна
12:45 10.02.2016

Яценюк сподівається на ухвалення ВР законів щодо безвізового режиму наступного тижня

1 хв читати
Яценюк сподівається на ухвалення ВР законів щодо безвізового режиму наступного тижня

Наступного тижня Верховна Рада України має проголосувати закони, необхідні для введення безвізового режиму з країнами Європейського Союзу, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Щоб Україна отримала безвізовий режим, а ми отримали позитивний звіт, що всі критерії для отримання безвізового режиму Україна виконала, нам необхідно змінити низку законів. І парламент наступного тижня має проголосувати за низку законів, які вже розроблені урядом і направлені президентом до парламенту для першочергового розгляду", - сказав А.Яценюк на спільній колегії МВС і Мін’юсту.

Як повідомлялося, 9 лютого президент України Петро Порошенко заявив, що очікує від Верховної Ради України ухвалення решти так званих візових законів наступного пленарного тижня. "Внесення цього тижня, голосування наступного тижня решти чотирьох законів, які супроводжують надання Україні безвізового режиму, буде остаточним виконанням усіх вимог", - сказав президент, нагадавши, що сподівається на введення безвізового режиму з ЄС уже з другого півріччя 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки Одеси

Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

"Київміськбуд" очолив Дмитро Нікіфоров

До українських вишів у 2025р. зараховано 5,5 тис. іноземних студентів

Термін відновлення руху мостом на трасі М-15 "Одеса — Рені" поки не визначено — Агентство відновлення

РФ атакувала об’єкт Smart Energy на Харківщині понад 10 БПЛА

ГУР оприлюднив кадри спецоперації: Легіон "Свобода Росії" паралізував залізничну артерію окупантів на ТОТ у Запорізькій області

На трасі М-15 Одеса – Рені припинено рух вантажного транспорту

Сили оборони знищили масове скупчення броньованої техніки ворога біля Покровська – 7-й корпус ДШВ

У Держприкордонслужбі дали рекомендації щодо альтернативних шляхів до пунктів пропуску на кордоні з Молдовою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА