Інтерфакс-Україна
16:51 14.01.2016

Порошенко закликає бізнес підвищити зарплати співробітникам з огляду на зниження ЄСВ

1 хв читати
Порошенко закликає бізнес підвищити зарплати співробітникам з огляду на зниження ЄСВ

Президент Петро Порошенко закликає бізнес підвищити заробітні плати співробітникам з огляду на зниження ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Про це президент заявив журналістам на прес-конференції в четвер у Києві.

"Я також розраховую, що українські бізнесмени та інвестори оцінять наше рішення і зроблять відповідний крок у відповідь, а саме - інвестори підуть на підвищення заробітних плат українських працівників. Адже це робилося не лише для того, щоб підвищити прибуток українських підприємств, а й щоб, залишаючись конкурентоздатними у виробництві продукції, збільшити частину заробітної плати", - сказав він.

Президент зазначив, що під час недавнього візиту в Тернопільську область він відвідав компанію "СЕ Борднетце-Україна", власники якої пообіцяли підвищити зарплату мінімум на 10%. П.Порошенко закликав інвесторів наслідувати цей приклад.

Як повідомлялося, закон "Про внесення змін до Податкового кодексу і деяких законодавчих актів України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" встановлює з 2016 року єдину ставку єдиного соціального внеску (ЄСВ) 22% і скасовує 3,6% ЄСВ із зарплати працівників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

Послам Індії, Пакистану та держав Центральної Азії донесли неприпустимість підігравання пропаганді РФ щодо "резиденції Путіна" - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА