Інтерфакс-Україна
16:52 24.12.2015

АМКУ оцінює як домінуюче становище "Енергоатому", ДТЕК і "Укргідроенерго" на ринку електроенергії

1 хв читати
АМКУ оцінює як домінуюче становище "Енергоатому", ДТЕК і "Укргідроенерго" на ринку електроенергії

Антимонопольний комітет України оцінює як домінуюче становище "Енергоатому", компаній з групи ДТЕК і "Укргідроенерго" на ринку електроенергії країни.

Такі попередні висновки комітет оприлюднив в четвер.

"Сукупна частка цих компаній становить понад 80% від загального обсягу продажу електроенергії в ринок", - зазначають в АМКУ.

Комітет направить ДТЕК, "Енергоатому" та "Укргідроенерго" свої попередні висновки, впродовж місяця сподівається отримати роз'яснення і докази конкуренції між сторонами.

Іншим учасникам ринку АМКУ пропонує надати свої коментарі стосовно монополізму до 10 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон закликав Росію зробити вибір на користь миру в Україні

Стармер і Рютте мали розмову перед початком переговорів у Берліні щодо підтримки України - ЗМІ

В Берліні проходять розширені переговори лідерів України та Європи з представниками США

Кошта за результатами переговорів у Берліні: ми віддані роботі над угодою щодо припинення війни

Трамп заявив про "гарну розмову" з європейськими лідерами та прогрес у переговорах з РФ

Європа оприлюднила план гарантій безпеки для України з шести пунктів та застерегла проти зміни її кордонів силою

Раді рекомендують ухвалити закон про Кіберсили ЗСУ – нардеп

Зеленський: Ми обговорюємо гарантії безпеки. І перед тим, як робити ті чи інші кроки на полі бою, військо й цивільне населення повинні мати чітке розуміння

Європа оприлюднила план гарантій безпеки для України з шести пунктів та застерегла проти зміни її кордонів силою

У Києві відбулася презентація документального фільму про спецоперацію ГУР з повернення українських жінок та дітей із Сирії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА