Інтерфакс-Україна
10:05 02.12.2015

І.Геращенко обговорила з МКЧХ співпрацю і ситуацію на Донбасі

1 хв читати
І.Геращенко обговорила з МКЧХ співпрацю і ситуацію на Донбасі

Народний депутат України, уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко в Женеві обговорила з керівництвом Міжнародного комітету Червоного Хреста співпрацю та ситуацію на Донбасі.

"На запрошення керівництва цієї організації з Вадимом Чернишом (голова Державного агентства з питань відновлення Донбасу - ІФ) обговорюємо співпрацю і ситуацію на Донбасі. Цього року Україна зайняла шостий рядок у списку країн, яким надано допомогу. Левова частина допомоги йде на окуповану територію, МКЧХ - чи не єдина міжнародна організація, якій бойовики дозволяють завозити гуманітарну допомогу", - написала І.Геращенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Вона повідомила, що ключовими темами дискусії залишаються - звільнення заручників, участь в операціях зі звільнення, пошук зниклих безвісти і доступ до в'язниць на окупованих територіях.

"Місії МКЧХ допускають в тюрми Афганістану і Сирії, Іраку та інших країн. Але жодного разу їх не допустили ані до тюрем в окупованому Криму, ані на окупованому Донбасі, ані до українських політв'язнів у Москві", - зазначає І.Геращенко.

Вона наголосила, що за цей рік МКЧХ здійснив понад 90 візитів до закладів української пенітенціарної системи.

"Піднімала всі ці питання в дискусії з високими чиновниками МКЧХ. Сподіваюся, завтра (2 грудня - ІФ) буде можливість обговорити питання полонених, заручників і зниклих безвісти з президентом МКЧХ", - зазначила нардеп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

20 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У двох районах Миколаєва зникло світло після атаки РФ

Командир 125-ї бригади Третього армійського корпусу відправив офіцерів на Куп’янський напрямок

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА