Інтерфакс-Україна
10:52 27.11.2015

Заступник директора "Укренерго" вирушив у Херсонську область на переговори з активістами блокади Криму про ремонт ЛЕП

1 хв читати
Заступник директора "Укренерго" вирушив у Херсонську область на переговори з активістами блокади Криму про ремонт ЛЕП

Заступник директора НЭК "Укренерго", керівники Одеської і Запорізької енергосистем вирушили в Херсонську область на переговори з активістами блокади Криму про завершення ремонту лінії електропередач (ЛЕП) 220 кВ "Каховська-Титан", повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі компанії.

"Станом на ранок п'ятниці нічого не змінилося. Домовилися про зустріч з місцевим штабом активістів блокади (у Херсонській обл. - ІФ), зараз туди вирушили заступник директора "Укренерго" й авторитетні представники компанії - керівники Одеської і Запорізької енергосистем. Пропонуватимемо хоч би завершити відновні роботи на лінії "Каховська-Титан", - сказав він.

Як повідомлялося, ремонтна бригада НЕК "Укренерго", що займалася відновленням ЛЕП 220 кВ "Каховська-Титан", о 10:00 четверга припинила роботи у зв'язку з вимогою активістів енергетичної блокади Криму.

Наразі на пошкодженій ділянці ЛЕП замінено опору, піднято грозозахисний трос і дроти трьох фаз, ще необхідно підключити дроти до гірлянд ізоляторів і підготувати лінію до включення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

Можливі тимчасові порушення доступу до окремих реєстрів Мін'юсту – НАІС

У зоні підвищеного ризику будинки з верхньою розводкою труб опалення - голова Дарницької РДА

У Сухопутних військах повідомили про унікальну операцію - евакуацію трьох поранених на НРК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА