Інтерфакс-Україна
09:22 25.11.2015

Електропостачання Криму буде частково відновлено в середу - в. о. директора "Укренерго"

1 хв читати
Електропостачання Криму буде частково відновлено в середу - в. о. директора "Укренерго"

Ремонт опори лінії електропередач Каховка-Титан у Херсонській області ремонтні бригади закінчать у середу, і тоді буде відновлено подачу електроенергії до Криму, повідомив тимчасову виконувач обов'язків директора "Укренерго" Всеволод Ковальчук.

"Ми сьогодні (у вівторок - ІФ) демонтували стару опору на лінії Каховка-Титан. Завтра ми плануємо завершити установку нової опори. Після цього електропостачання на територію Криму відновиться. Ремонт пошкоджених ліній обійдеться приблизно в 3 млн грн", - заявив В.Ковальчук в ефірі "Громадського ТБ" у вівторок увечері.

За його словами, відновлення лінії Каховка-Титан забезпечить лише на 40% потреби в електроенергії для окупованого півострова.

"Ми оцінюємо, що у них зараз електроенергії приблизно на 200 МВт, цього катастрофічно недостатньо для живлення Криму. Відновлена лінія зможе передавати 250-300 МВт", - зазначив В.Ковальчук.

Раніше національний лідер кримських татар, уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що кримські татари згодні на запуск однієї ЛЕП до Криму для потреб соціальної сфери, але продовжують наполягати на виконанні своїх вимог і перегляді контракту про постачання електроенергії на півострів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА