13:31 08.11.2015

ЗСУ відвели 82-мм міномети на донецькому напрямку попри обстріли з боку бойовиків

1 хв читати
ЗСУ відвели 82-мм міномети на донецькому напрямку попри обстріли з боку бойовиків

Українські військовослужбовці в суботу завершили відведення мінометів калібром 82-мм на донецькому напрямку, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Українські військові повністю дотримуються Мінських домовленостей. Яскравим підтвердженням цього є виконання чергового етапу відведення озброєння калібром до 100 мм, яке переміщено у визначені райони. Там військовослужбовці обслуговуватимуть техніку, проводитимуть заходи бойової підготовки, і у разі потреби готові у найкоротші строки повернутися на передову", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці прес-центру у Facebook.

Водночас в прес-центрі штабу АТО зазначили, що "українські військовослужбовці прагнуть миру, чого, на жаль, не можна сказати про протилежну сторону", яка продовжує здійснювати збройні провокації та обстріли не лише позицій ЗСУ, а й мирних населених пунктів із забороненого озброєння.

Раніше в прес-центрі повідомили, що за суботу бойовики тричі обстріляли позиції Збройних сил України. Зокрема, на донецькому напрямку після 6:00 по Авдіївці з напряму Спартака працював снайпер, а після 13:50 по позиціях ЗСУ у Пісках бойовики вели вогонь з гранатометів і стрілецької зброї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА