Інтерфакс-Україна
10:11 05.11.2015

У середу ввечері бойовики 12 разів обстріляли позиції сил АТО – штаб

1 хв читати
У середу ввечері бойовики 12 разів обстріляли позиції сил АТО – штаб

Члени незаконних збройних формувань на Донбасі в середу ввечері здійснили 12 обстрілів українських позицій з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, повідомляє прес-центр АТО.

"Терористи-найманці з 18.50 до 00.30 з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї 12 раз обстріляли наші позиції", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці прес-центру в Facebook.

Бойовики обстрілювали Опитне, Авдіївку, Новгородське і Піски Обстріл здійснювався з напрямку Хімічного та Цементного заводів, Спартака, Старого термінала Донецького аеропорту, Широкої балки і Путилівського лісу.

Після цього, ніч в зоні проведення АТО минула спокійно.

"Незважаючи на провокації, в Сватовому військові сапери намагаються якомога швидше ліквідувати наслідки катастрофи. Вчора тривала робота з обстеження території навколо складу РАВ та знищення боєприпасів. Лише за вчорашній день обстежено 4,5 га прилеглої території та зачищено понад 1500 боєприпасів", - зазначили в прес-центрі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" обмежуватиме енергопостачання в суботу по всій Україні

Систему "е-ТТН" буде запущено наступного тижня – Мінрозвитку

Зеленський про удар по Чорноморську: Росіяни продовжують війну на знищення нормального життя в Україні

Гегсет усунув Дрісколла від переговорів щодо України – ЗМІ

Перші 55 українських суботніх і недільних шкіл за кордоном пройшли верифікацію - Міносвіти

Свириденко провела зустріч з Кушнером, Віткоффом, очільником Світового Банку та BlackRock щодо економічному треку в рамках мирного процесу

Громади Київщини отримали ще 12 шкільних автобусів – ОВА

Мінкультури готує законопроєкт і завершує роботу над проєктом постанови щодо порядку евакуації музейних цінностей - Вербицький

У Чорноморську після ракетної атаки спалахнуло судно, попередньо є постраждалі – ЗМІ

СБУ та НБУ презентували пам’ятну монету, присвячену спецоперації "Павутина"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА