Інтерфакс-Україна
12:00 11.10.2015

Україна засуджує теракти в Анкарі, закликає світ до боротьби з будь-якими виявами тероризму - МЗС

1 хв читати
Україна засуджує теракти в Анкарі, закликає світ до боротьби з будь-якими виявами тероризму - МЗС

Міністерство закордонних справ України засуджує терористичний акт, що стався в суботу в столиці Туреччини, і закликає міжнародну громадськість до рішучої боротьби з будь-якими виявами тероризму.

"МЗС України рішуче засуджує підлий терористичний акт, який стався в Анкарі і став причиною сотень убитих і поранених. Цей вчинок не може бути нічим виправданий", - зазначено в коментарі українського зовнішньополітичного відомства, оприлюдненому в суботу ввечері.

У МЗС заявили, що Україна, тисячі громадян якої стали жертвами терактів, солідарна з турецьким народом, який протистоїть злочинній діяльності терористичних угруповань.

"Закликаємо міжнародну спільноту до рішучої боротьби проти всіх форм тероризму", - заявили в зовнішньополітичному відомстві й висловили щирі співчуття сім'ям загиблих і постраждалих.

Як повідомлялося, в суботу вранці, 10 жовтня, біля залізничного вокзалу в столиці Туреччини прогриміли два вибухи в той момент, коли люди збиралися на мітинг, щоб закликати до припинення збройного протистояння між бойовиками РПК і урядом. Організаторами мітингу, що не відбувся, були прокурдська Народно-демократична партія та профспілки.

За даними Мінохоронздоров'я Туреччини, в результаті теракту 86 осіб загинуло, 186 поранено. При цьому 62 особи загинули на місці, а 24 померли пізніше в лікарнях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова освітнього комітету Ради закликає громади не маніпулювати надбавками до зарплат вчителів

Голова Військового комітету НАТО Драгоне: Наш головний пріоритет – підтримка України

США на переговорах щодо Гренландії отримають все, що їх цікавить, - Трамп

У Раді реєструють нову редакцію Цивільного кодексу - Стефанчук

Окупанти влучили у житловий будинок у Дніпрі – мер

Федоров: Уряд звільнив 5 заступників міністра оборони, частина залишиться в МО, найближчими тижнями зʼявляться нові члени команди

У Давосі почалася зустріч Зеленського та Трампа

НАЛУ презентувала альтернативний законопроєкт щодо впровадження ПДВ для ФОПів

Кількість постраждалих в Кривому Розі зросла до 11 людей – ОВА

САП: ексголові Держприкордонслужби повідомлено про підозру в системному хабарництві за безперешкодний перетин кордону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА