14:48 09.09.2015

Порошенко: Критики й огудники мирного плану не довели його помилковості

1 хв читати
Порошенко: Критики й огудники мирного плану не довели його помилковості

Критикани мирного плану не змогли довести неспроможність політико-дипломатичного врегулювання конфлікту на Донбасі, наголошує президент України Петро Порошенко.

"Мені насправді дуже шкода, що патріотична енергія кількох десятків депутатів вичерпалася так швидко. Критики мирного плану президента й огудники Мінських угод зі складу депутатського корпусу, хоч і порвали на грудях вишиванки, але до військкоматів не дійшли, щоб не словом, а ділом довести так звану помилковість політико-дипломатичного врегулювання", - сказав він на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві в середу.

За словами президента, є й інші сценарії розвитку подій, серед яких - "переможний наступ на Москву" і від'єднання частини Донбасу від України.

Водночас, за словами П.Порошенка, сценарій із наступом, пропонований радикалами, не має нічого спільного з реальністю.

"Військові бюджети попередніх років Росії та України відрізняються... в 40 разів", - сказав президент.

П.Порошенко також заявив, що для нього неприйнятним є сценарій із відривом частини території Донбасу від України, "побудувати стіну, відрізати ці території й розвивати далі Україну без них".

"Хтось вважає це за можливе, але не я. Я боротимуся за кожен клаптик землі", - запевнив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА