Інтерфакс-Україна
17:48 12.08.2015

Кабмін виділив 4,1 млн грн Держагентству з відновлення Донбасу на діяльність у 2015 р. - Мінрегіон

1 хв читати
Кабмін виділив 4,1 млн грн Держагентству з відновлення Донбасу на діяльність у 2015 р. - Мінрегіон

Уряд України передасть Міністерству регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства (Мінрегіон) 4 млн 107,7 тис. грн для функціонування Державного агентства з питань відновлення Донбасу.

Як повідомила прес-служба міністерства, відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів "Про передачу частини бюджетних призначень, передбачених господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2015 рік" ухвалено на засіданні уряду в середу.

"Ці кошти дадуть змогу Держагентству з питань відновлення Донбасу реалізувати державну політику з відновлення Донецької і Луганської областей", - зазначають у Мінрегіоні.

Як повідомлялося, Державне агентство з питань відновлення Донбасу створене урядом у вересні 2014 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає

ЗСУ: У 2025р зафіксовано більше 6,5 тис випадків застосування росіянами небезпечних хімічних речовин на полі бою

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

Галущенко і Гринчук опублікували електронні декларації, які подаються при звільненні

Заступниця голови ОП Ковальська: 704 релігійні об’єкти постраждали в результаті агресії РФ

Заступниця голови ОП Ковальська: Планується, що до кінця року до ГКУС приєднаються ще 7 іноземних вишів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА