Інтерфакс-Україна
15:05 08.06.2015

За час АТО на Донбасі загинули 112 міліціонерів і 154 нацгвардійців - Порошенко

1 хв читати
За час АТО на Донбасі загинули 112 міліціонерів і 154 нацгвардійців - Порошенко

Із початку проведення антитерористичної операції на Донбасі загинули 112 співробітників міністерства внутрішніх справ і 154 військовослужбовці Національної гвардії України, повідомив президент України Петро Порошенко.

"Із початку АТО загинули 112 співробітників міліції і 154 військовослужбовці Нацгвардії", - сказав президент під час церемонії нагородження учасників АТО в понеділок у Києві.

Після цього присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Глава держави додав, що загалом 20 тис. правоохоронців пройшли службу в зоні АТО з початку бойових дій.

"Сьогодні в зоні АТО, на фронті, в прифронтовій зоні продовжують нести службу 3275 співробітників міліції і військовослужбовців Нацгвардії", - повідомив президент.

ОСТАННЄ

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА