Інтерфакс-Україна
15:07 12.04.2015

Шість людей постраждали внаслідок вибуху гранати біля кафе в Дружківці, зловмисника затримано - міліція

1 хв читати
Шість людей постраждали внаслідок вибуху гранати біля кафе в Дружківці, зловмисника затримано - міліція

Шість людей постраждали і були госпіталізовані внаслідок вибуху гранати біля кафе "Дракон" у Дружківці (Донецька обл.), повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Донецькій області в неділю.

"З осколковими пораненнями до лікарні було доправлено двох чоловіків та чотирьох дівчат. Працівники Дружківського міськвідділу міліції затримали 20-річного місцевого жителя, який у стані сильного алкогольного сп'яніння з хуліганських мотивів кинув гранату в палісадник кафе", - йдеться в повідомленні.

У міліції уточнили, що постраждали двоє чоловіків віком 36 і 25 років та чотири дівчини віком від 20 до 23 років.

Правоохоронці встановили, що безробітний житель Дружківки, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп'яніння, дістав із кишені гранату та висмикнув чеку. Потім, злякавшись, кинув її в палісадник кафе, де вона вибухнула. За словами раніше судимого підозрюваного, боєприпас він знайшов. Чи це так, з'ясує слідство.

"Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Його притягнуто до відповідальності за ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для завдання тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України", - повідомив начальник Дружківського міськвідділу міліції Артем Крищенко.

Фігуранту загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА