Інтерфакс-Україна
13:05 29.12.2014

Середньозважений курс гривні за результатами аукціону НБУ в понеділок зміцнився до 15,7455 грн/$1

1 хв читати
Середньозважений курс гривні за результатами аукціону НБУ в понеділок зміцнився до 15,7455 грн/$1

Середньозважений курс гривні за результатами аукціону Національного банку України (НБУ) в понеділок зміцнився до 15,7455 грн/$1 з 15,7470 грн/$1 у попередній робочий день.

Як повідомляється на веб-сайті НБУ, загальний обсяг заявок банків на аукціоні становив $12 млн, але НБУ продав лише $3 млн.

Мінімальний курс (курс відсікання) становив 15,7450 грн/$1.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: На запит США розглядалися лише президентські вибори, щодо онлайн-голосування поки консенсусу з Радою нема

Зеленський вважає несправедливим запропонований США компроміс з поділу ЗАЕС на трьох

Відмова Україні у використанні активів РФ зірве діалог та дипломатичний трек, вважає Зеленський

Каллас, прибувши на саміт ЄС: Репараційна позика – "найбільш життєздатний варіант" фінансування України на 2026-2027 рр.

Зеленський: Якщо вдасться погодити мирний план, кошти з активів РФ підуть повністю на відбудову

Українська команда вже на шляху до США для продовження переговорів у п’ятницю та суботу – Зеленський

Зеленський про переговори: Залишаються деякі розбіжності щодо питання територій, заморожених активів РФ і ще деяких

Орбан, прибувши на саміт ЄС: Дати гроші Україні означає війну для ЄС

Фон дер Ляєн: Саміт ЄС відбувається у вирішальний час, наша мета – мир для України з надійним фінансуванням на 2026-2027рр.

Туск про саміт ЄС: Або рішення про фінпідтримку України сьогодні, або кров завтра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА