Інтерфакс-Україна
13:07 09.12.2014

До 5% ВВП мають спрямовуватись на зміцнення нацбезпеки і оборони - Яценюк

1 хв читати
До 5% ВВП мають спрямовуватись на зміцнення нацбезпеки і оборони - Яценюк

На зміцнення національної безпеки і оборони України мають спрямовуватися кошти в розмірі до 5% від загального обсягу валового внутрішнього продукту країни, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Близько 5% ВВП мають спрямовуватися на національну безпеку, оборону і правоохоронну діяльність", - повідомив А. Яценюк на засіданні уряду, презентуючи програму уряду у вівторок.

За словами прем'єра, уряд має намір враховувати цей показник у формуванні державного бюджету на 2015 рік.

Прем'єр також наголосив на важливості розвитку оборонно-промислового комплексу. "Це, з одного боку, той комплекс, який дасть змогу нам переозброїти українську армію, з іншого боку - це додаткові стимули для зростання української економіки", - сказав А.Яценюк.

За його словами, йдеться про підвищення ефективності діяльності компаній "Укроборонпрому" та поглиблення співпраці з іноземними західними партнерами у військово-технічній сфері, а також про підписання відповідних угод.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА