Інтерфакс-Україна
16:31 24.10.2014

Силовики різних відомств, які перебувають у зоні АТО, отримуватимуть однакове забезпечення - Яценюк

1 хв читати
Силовики різних відомств, які перебувають у зоні АТО, отримуватимуть однакове забезпечення - Яценюк

Уряд має намір вирівняти грошове забезпечення військовослужбовців різних структур у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Ми в червні ухвалили рішення про подвійне збільшення грошового забезпечення для всіх військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО. Проте сталося так, що найбільше отримують військовослужбовці Збройних сил і навіть після збільшення вдвічі об'єктивно більшість військовослужбовців отримували менше, ніж військовослужбовці ЗСУ", - повідомив А.Яценюк на засіданні уряду в п'ятницю.

З огляду на це, за його словами, уряд має ухвалити рішення й вирівняти грошове забезпечення для всіх військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

У свою чергу міністр фінансів Олександр Шлапак повідомив, що відповідна постанову уряду підготовлено, її буде ухвалено на засіданні в п'ятницю.

"Постанова, яку ми сьогодні ухвалюємо, вирівнює грошове забезпечення для всіх військовослужбовців однакового рангу. Отже, старший офіцер - це майори та полковники, Міністерство оборони - сьогодні отримує в зоні АТО 21 925 грн. Відповідно до цього рівня отримуватимуть усі інші", - заявив О.Шлапак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА