Інтерфакс-Україна
12:30 13.10.2014

Адвокат вважає процесуальним порушенням поміщення української льотчиці до московського стаціонару на експертизу

1 хв читати
Адвокат вважає процесуальним порушенням поміщення української льотчиці до московського стаціонару на експертизу

Захист української льотчиці Надії Савченко, яку звинувачують у пособництві у вбивстві російських журналістів, вважає незаконним її поміщення до стаціонару для проведення психолого-психіатричної експертизи до розгляду її скарги у Басманном суді.

"Це абсолютне процесуальне порушення, яке ми вважаємо незаконним і необґрунтованим. Тому незрозумілою є реакція суду", - заявив "Інтерфаксу" в понеділок адвокат громадянки України Марк Фейгін.

Він нагадав, що районний суд наприкінці вересня переніс засідання на 13 жовтня з огляду на дії слідства, що призначив психіатричну експертизу Н.Савченко, аби забезпечити її присутність.

"Якщо уявити, що Басманний суд задовольнить нашу скаргу й постанову про призначення експертизи буде скасовано, то незрозуміло, для чого її помістили до стаціонару. Може скластися враження, що слідство знає рішення суду наперед", - заявив адвокат.

За його прогнозами, засідання, призначене в понеділок у Басманному суді у відповідь на скаргу його підзахисної, буде закритим і Н.Савченко на нього не доставлять.

М.Фейгін назвав дії слідства "політичними маневрами", які можна пояснити великим резонансом і громадською увагою до справи української льотчиці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА