Інтерфакс-Україна
17:28 03.10.2014

Порошенко не бачить необхідності в новій хвилі мобілізації

1 хв читати
Порошенко не бачить необхідності в новій хвилі мобілізації

Президент України Петро Порошенко не вважає за доцільне проведення наступної хвилі мобілізації.

"Необхідності в новій хвилі мобілізації я не бачу. Треба забезпечити армію технікою", - заявив він на прес-конференції у Львові, відповідаючи на відповідне запитання.

Глава держави також повідомив, що з раніше мобілізованих лише 40% проходили службу в зоні АТО, а 60% виконували обов'язки військовослужбовців у інших регіонах країни.

"Стоїть не питання збільшення кількості військовослужбовців, а питання кращої оснащеності Збройних сил", - заявив президент.

За словами П.Порошенка, одразу після прес-конференції він вирушить на Львівський бронетанковий завод, оскільки ухвалено рішення про те, щоб на цьому підприємстві розпочати виготовлення нового типу бронемашин.

Як повідомлялося, третій етап часткової мобілізації завершився 9 вересня.

Під час перших двох мобілізацій відмобілізували й привели у воєнний стан 53 військових частини Збройних сил України та 18 частин інших відомств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА