Інтерфакс-Україна
16:34 23.09.2014

Кінологи з собаками з'являться на станціях столичного метро - начальник міліції Києва

2 хв читати
Кінологи з собаками з'являться на станціях столичного метро - начальник міліції Києва

Для гарантування безпеки жителів і гостей Києва на станціях столичного метрополітену незабаром з'являться кінологи з собаками, повідомив начальник ГУ МВС у Києві Олександр Терещук.

"Хочу вам розповісти, що добру справу зроблено міліцією Києва. Міністром надано команду, і ми спрацювали разом з Київською міською адміністрацією: ми зараз для метрополітену створюємо кінологічний центр", - розповів начальник київської міліції на брифінгу у вівторок у Києві.

За його словами, поки що це буде невеликий центр, оскільки необхідно підібрати фахівців. "Близько 15 собак буде, кінологи разом зі своїми собаками працюватимуть безпосередньо на станціях метрополітену, а потім розглянемо їх можливу передислокацію", - зазначив він.

За словами начальника міліції Києва, цього вимагають нинішні умови життя і, зокрема, регулярно надходять дзвінки до міліції про нібито мінування тієї чи іншої станції метрополітену. "Віталій Володимирович (мер Києва Віталій Кличко - ІФ) дав згоду, з бюджету міста оплачуються певні послуги", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання про те, чи підібрано вже собак для роботи в Київському метрополітені, начальник главку сказав: "Підібрано кінологів. Ці фахівці вже обиратимуть тих, з ким вони працюватимуть. Більше того, я налаштований на те, щоб закупити молодих породистих собак, але я трошки далекий від кінологічної служби".

О.Терещук розповів, що в кінологічному центрі працюватимуть 20 осіб, 15 з яких - кінологи, зарплату співробітникам центру виплачуватиме міліція. "Ми навіть пішли на те, щоб скоротити певні посади в підрозділах головного управління для того, щоб мати можливість затвердити ці посади кінологів і фахівців центру", - наголосив він.

"Все це буде для метрополітену і для жителів міста, для їхньої безпеки", - підсумував начальник міліції Києва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС

Оперативний резерв росіян зазнав відчутних втрат у Покровську і Мирнограді - Сирський

Прем’єр-міністр Ірландії говорить про важливість запобігти ескалації у відносинах США та Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА