Інтерфакс-Україна
20:18 03.07.2014

Азаров перебуває в міждержавному розшуку - МВС

1 хв читати
Азаров перебуває в міждержавному розшуку - МВС

У Міністерстві внутрішніх справ України підтверджують інформацію про те, що екс-прем'єр-міністр Микола Азаров перебуває в міждержавному розшуку.

"Азарова оголошено в міждержавний розшук", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі МВС України в четвер.

При цьому в МВС зазначив, що за лінією Інтерполу М.Азарова не розшукують, тобто, йдеться про міждержавний, а не міжнародний розшук.

Як повідомлялося, 16 квітня поточного року в. о. генерального прокурора України Олег Махніцький повідомив, що М.Азаров перебуває в розшуку за зловживання владою. Судячи з усього, на той час йшлося про всеукраїнський розшук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві без тепла залишаються трохи менше 3 тис. багатоповерхівок, за ніч підключили 227 - мер

Через атаки БпЛА на Дніпропетровщині постраждали дві людини, пошкоджені будинки та авто - ОВА

Троє українців звільнено з незаконного утримання у Венесуелі - Сибіга

Через російські обстріли в Україні в кількох регіонах запроваджені аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

За добу на Херсонщині внаслідок російських атак загинула людина, шестеро поранених

Окупанти за добу втратили 1 070 осіб та 178 од. спецтехніки - Генштаб

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА