Інтерфакс-Україна
17:08 30.05.2014

Викрадену "швидку" в Донецьку повернули "цілою і непошкодженою" - обладміністрація

1 хв читати

Викрадену в четвер у Донецьку карету швидкої медичної допомоги Peugeot Boxer повернули ввечері того самого дня, повідомляє прес-служба Донецької обладміністрації в п'ятницю.

В обладміністрації зазначили, що автомобіль повернули на те саме місце, з якого викрали, - на станцію швидкої допомоги на вулиці Щорса.

"Машина ціла й непошкоджена, в тій самій комплектації, що й була", - повідомила в. о. заступника голови - директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олена Петряєва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА