Інтерфакс-Україна
14:25 29.05.2014

Реактивна артилерія в силах АТО є, але вона не використовувалася - керівник Міноборони України

1 хв читати

Міністерство оборони України не використовувало реактивну артилерію на сході країни, стверджує в.о. міністра оборони Михайло Коваль.

"Під час виконання заходів антитерористичної операції ми кілька разів використовували артилерію. Але це використовувалося по артилерійських позиціях сепаратистів на відкритій місцевості", - сказав М.Коваль на засіданні парламенту, відповідаючи на запитання, чи використовувалися установки "Град" під Слов'янськом.

При цьому він зазначив, що може "поштучно" розповісти про те, де, коли і як міномети противника обстрілювали українські блокпости.

"Зараз ми на кожен блокпост теж поставили по групі мінометів для того, щоб вони могли відповідати. Реактивна артилерія у складі АТО є, у складі з’єднань, але вона не використовувалася. Це дуже потужна зброя, і воно б'є по площі, це небезпечно, ми на це не підемо", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА