Інтерфакс-Україна
12:39 22.05.2014

Українські силовики відбили чотири атаки в Луганській і Донецькій областях - Парубій

1 хв читати
Українські силовики відбили чотири атаки в Луганській і Донецькій областях - Парубій

Секретар РНБО Андрій Парубій заявляє, що в ніч на четвер на українських військовослужбовців було вчинено чотири атаки з боку незаконних озброєних формувань на сході країни.

"Було скоєно чотири одномоментні атаки", - повідомив на брифінгу в Києві в четвер А.Парубій.

За його словами, всі ці атаки озброєних осіб українські силовики змогли відбити.

"За всіма позиціями бойовики були відбиті й зазнали великих втрат", - сказав він.

При цьому, за словами А.Парубія, втрат зазначили й українські військовослужбовці. Він не уточнив, скільки саме загиблих і поранених з боку українських силовиків, і зазначив, що ці дані уточнюються.

За інформацією секретаря РНБО, атаки було вчинено на загони українських прикордонників у Луганській області, на блокпости військовослужбовців у Донецькій області, а також на військовослужбовців у Луганській області.

"Сьогодні готувалася широкомасштабна операція за всіма напрямами, але за всіма напрямами ворога було відбито", - наголосив він.

Раніше координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомив, що під час сутичок українських силовиків і представників незаконних озброєних формувань під Волновахою (Донецька обл.) загинули вісім учасників АТО, 18 поранені.

Пізніше в прес-службі Міністерства оборони України повідомили, що українські військовослужбовці загинули та дістали поранень під Волновахою в ніч на четвер унаслідок вибуху, влаштованого представниками незаконних озброєних формувань, проте не уточнили кількості загиблих і поранених.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА