Інтерфакс-Україна
09:29 20.05.2014

США поки що не отримали свідчення відведення військ РФ від кордону з Україною - Білий дім

1 хв читати
США поки що не отримали свідчення відведення військ РФ від кордону з Україною - Білий дім

Адміністрація президента США Барака Обами ще не отримала даних, що свідчать про відведення російських військових від кордону з Україною, повідомив у понеділок представник Білого дому Джей Карні.

"Ми б підтримали повідомлення про відвід (військ РФ). Поки що ми не отримали свідчень про жодне пересування військ (РФ - ІФ), те ж саме відбувалося кілька разів раніше", - наголосив Дж.Карні.

Як повідомила в понеділок прес-служба Кремля, президент РФ Володимир Путін дав команду міністру оборони Сергія Шойгу повернути війська, що брали участь у навчаннях в Ростовській, Бєлгородській і Брянській областях, в місця постійної дислокації, весняна фаза підготовки військ завершена.

"У зв'язку з завершенням планової весняної фази підготовки військ, передбачала їх передислокацію і проходила, зокрема, на полігонах у Ростовській, Бєлгородській і Брянській областях, В.Путін дав команду міністру оборони повернути війська, що брали участь у навчаннях, до місць постійної дислокації і продовжити бойову підготовку на прилеглих полігонах", - інформує прес-служба президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА