Інтерфакс-Україна
17:29 24.03.2014

ФРУ обговорює надання підтримки державі й українській армії - Фірташ

2 хв читати

Федерація роботодавців України (ФРУ) обговорює питання надання підтримки державі для вирішення першочергових завдань, повідомила прес-служба глави ФРУ Дмитра Фірташа.

"Ми опрацьовуємо у Федерації роботодавців варіанти того, як ми можемо допомогти бюджету, як ми можемо допомогти армії. Ми хочемо сформулювати пропозицію і потім направити її на розгляд уряду. Я точно впевнений у тому, що бізнес повинен підставити державі плече", - цитує прес-служба Д.Фірташа.

Голова ФРУ закликає бізнес і українське суспільство консолідуватися перед загальними викликами.

"У мене немає жодного граму сумніву, що ми з цим впораємося. Сьогодні не треба шукати якісь проблеми, воювати один з одним. Все суспільство має об'єднатися, щоб пройти цей виклик. Повинні об'єднатися і політики, і бізнесмени – і великий бізнес, і малий бізнес. Якщо ми знайдемо взаєморозуміння всередині країни, то я впевнений, що ми вирішимо й економічні питання. Це взаємопов'язані речі", - резюмує Д.Фірташ.

За словами голови ФРУ, його власні підприємства в усіх регіонах України працюватимуть на повну потужність і виконуватимуть заплановані інвестиційні програми на 2014-2016 роки.

Як повідомлялося, 21 березня австрійський суд звільнив Д.Фірташа під заставу в EUR125 млн і зобов'язав не залишати територію Австрії. Екстрадиції Д.Фірташа домагається США.

Основними напрямами діяльності Group DF Д.Фірташа є азотний, титановий, газовий і банківський бізнеси. Інші сфери діяльності групи наразі включають агробізнес, медійний бізнес, виробництво кальцинованої соди, розвиток енергетичної інфраструктури та нерухомість. Загалом на підприємствах групи працює близько 100 тис. осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА