Інтерфакс-Україна
12:32 30.01.2014

Учнів розташованої біля Майдану школи перевели до іншого навчального закладу - КМДА

1 хв читати
Учнів розташованої біля Майдану школи перевели до іншого навчального закладу - КМДА

Учнівський і педагогічний колектив школи №94 "Еллада", розташованої на вул. Ольгинській у центрі Києва, переведено до приміщення школи №90, повідомляє департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації.

"Відповідно до рекомендації Головного управління Держсанепідемслужби у м. Києві з 28 січня 2014 року тимчасово припинено перебування дітей в приміщеннях школи №94 "Еллада", за адресою: вул. Ольгинська, 2/4", - ідеться в повідомленні, оприлюдненому в четвер.

Причиною тимчасового припинення проведення навчання стало перевищення показників удвічі-вчетверо забруднення хімічними та біологічними речовинами атмосферного повітря. Результати лабораторних досліджень міськсанепідслужби зареєстрували, що вміст діоксиду азоту, оксиду вуглецю та ангідриду сірчистого перевищує гранично допустиму концентрацію згідно з вимогами ДСП-201-97 "Державні санітарні правила охорони атмосферного повітря населених місць (від забруднення хімічними та біологічними речовинами)". На час проведення лабораторних досліджень спалювання сміття та автомобільних покришок на зазначеній території проводилося в п’яти місцях", - ідеться в повідомленні.

Наразі учнівський та педагогічний колектив СШ №94 тимчасово переведено до школи І-ІІІ ступенів №90, за адресою: вул. Лаврська, 2 для подальшого проведення навчально-виховного процесу. "Вихованці спеціалізованої школи перебуватимуть тут до відповідного рішення Держсанепідемслужби", - додали в прес-службі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц: Україна у віддаленій перспективі стане частиною Євросоюзу

Російське командування зосередилося на Костянтинівці після невдач в районі Слов'янська – ISW

Папа благословив і урочисто відкрив Вежу Ісуса храму Святого Сімейства у Барселоні – ЗМІ

Польща хоче повного повернення близько EUR450 млн за передану Україні зброю

Викрито масштабний нелегальний видобуток бурштину на Рівненщині

Прокуратура: 19-річного мешканця Полтавщини підозрюють у вбивстві військового на замовлення РФ

Внаслідок ворожого удару по залізничному депо у Конотопі загинула співробітниця "Укрзалізниці", ще 4 працівників поранені

Виробник Patriot заявив, що не може гарантувати вчасні поставки ракет для союзників

Сибіга обговорив з колегою з Албанії розвиток партнерства та спільного шляху до вступу в ЄС

СБУ затримала мешканця Кіровоградської області, який готував теракти в Харкові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА