Інтерфакс-Україна
20:32 10.01.2014

Кличко не приїде на Всеукраїнський форум Євромайданів у Харкові

2 хв читати

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко не приїде на Всеукраїнський форум Євромайданів, який відбудеться в Харкові 11-12 січня.

"Плани змінилися. Про дату і програму візиту буде повідомлено додатково", - повідомили кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Харківської обласної організації "УДАРу".

При цьому співрозмовник агентства не зміг відповісти на запитання про причини перенесення візиту.

Водночас у прес-службі партії "УДАР" підтвердили намір В.Кличка відвідати Харків, але коли відбудеться поїздка, наразі невідомо.

Як повідомлялося, раніше організатори Всеукраїнського форуму Євромайданів у Харкові повідомили, що В.Кличко має намір взяти в ньому участь як спостерігач. Також очікувалося, що лідер "УДАРу" виступить на традиційному щоденному мітингу біля пам'ятника Шевченка в суботу, 11 січня.

Рішення щодо проведення 11-12 січня в Харкові Першого всеукраїнського форуму Євромайданів ухвалили учасники Всеукраїнської конференції, яка відбулася 27 грудня в Києві. На заході планується розробити план дій зі встановлення в Україні "відповідальної демократії", створити механізми координації дій і зв'язку між Євромайданами, обговорити питання безпеки та правового захисту, матеріального забезпечення Євромайданів, інтелектуальної та мистецької співпраці, координації інформаційної політики Майданів у різних регіонах.

Про підготовку до Першого форуму Євромайданів заявили представники Громадської ради Майдану.

Водночас у штабі національного спротиву заявили, що " Майдан не делегував жодних повноважень цій самопроголошеній громадській раді", а члени Громадської ради Майдану "діють за сценарієм технологів з Адміністрації президента, братимуть участь у цьому зібранні та привласнюватимуть повноваження, які їм ніхто не делегував".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

ЦВК визнала Романа Кравця народним депутатом

Сили оборони стримують ворога на півночі Покровська та Мирнограда, за тиждень знищено 370 окупантів – 7 корпус ДШВ

Поліція: 73-річний чоловік помер в Києві не через ожеледицю, а від хвороби серця

Жодна країна ЄС не здатна так швидко відновити тепло, як Київ - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА