12:29 02.09.2013

Участь України в ЗВТ з Євросоюзом буде вигiдна для всiх - заступник глави МЗС

1 хв читати

Створення зони вiльної торгiвлi мiж Україною та Європейським Союзом буде вигiдне не лише захiдним партнерам України, а i схiдним, зазначає заступник мiнiстра закордонних справ України Вiктор Майко.

"Коли вщухнуть емоцiї та дискусiї, стане зрозумiло, що участь нашої держави у двох зонах вiльної торгiвлi одночасно буде вигiдна для всiх: i для України, i для наших партнерiв як на заходi, так i на сходi", - сказав вiн, виступаючи перед першокурсниками Київського iнституту мiжнародних вiдносин у понедiлок у Києвi.

В.Майко заявив, що пiдписання угоди про асоцiацiю з ЄС не означає зменшення уваги України до економiчного спiвробiтництва з Росiєю та країнами СНД.

За його словами, Україна готова тiсно спiвпрацювати з країнами Митного союзу для того, щоб уникнути побоювань партнерiв щодо можливостi потрапляння на їхнi ринки продукцiї з третiх країн.

"Ми готовi проводити з цього питання переговори, якщо для цього необхiдна спiвпраця митних служб. Ми також цiлком готовi до цiєї взаємодiї. Але хочу зазначити, що, на наше переконання, це, найiмовiрнiше, подiя технiчного, перехiдного етапу", - додав заступник мiнiстра.

Вiн наголосив, що ЗВТ у рамках СНД дiятиме також як ЗВТ з ЄС, i "нiякого конфлiкту iнтересiв тут немає".

"Усе, що сьогоднi класифiкується як конфлiкт iнтересiв, є штучним i серйозно полiтизоване", - сказав вiн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА