Інтерфакс-Україна
12:20 16.03.2023

Україна у квітні планує формалізувати CEPA з ОАЕ та оновити угоду про ЗВТ із Канадою - Свириденко

1 хв читати
Україна у квітні планує формалізувати CEPA з ОАЕ та оновити угоду про ЗВТ із Канадою - Свириденко

Україна планує у квітні формалізувати Угоду про всеохоплююче економічне партнерство (CEPA) з ОАЕ та оновити Угоду про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Канадою, повідомила перший віцепрем'єр - міністр економіки Юлія Свириденко на "Саміті експортерів" видання "Форбс Україна" у Києві в четвер.

"У понеділок підпишемо цифрову угоду з Великою Британією. Це не про тарифне регулювання, а про регуляторне середовище, щоб не створювати додаткові бар'єри", - сказала також Свириденко.

За її словами, ЄС фактично ухвалив рішення про продовження ще на рік безмитної торгівлі з Україною, і "завданням №1" для уряду є зберегти цей режим до моменту вступу в ЄС.

Серед інших завдань Мінекономіки у сфері торгівлі та просування українського експорту вона назвала приєднання до Всебічної прогресивної угоди про Транстихоокеанське партнерство, що поліпшить доступ до таких ринків, як Японія, Нова Зеландія, Австралія.

Свириденко також наголосила, що Україна активно просуватиметься в Африку в частині лібералізації торгівлі з її країнами.

Перша віцепрем'єрка також додала, що вже в четвер має з'явитися рішення ЄС про продовження дії угод про лібералізацію у сфері транспорту.

"Сподіваємося, що до 2024 року", - уточнила глава Мінекономіки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА