Інтерфакс-Україна
13:24 01.08.2013

Арбузов відзначив злагоджену роботу приймальних комісій вишів і систем подання документів

1 хв читати
Арбузов відзначив злагоджену роботу приймальних комісій вишів і систем подання документів

Перший віце-прем'єр України Сергій Арбузов відзначив злагоджену та висококваліфіковану роботу приймальних комісій вишів України, а також Єдиної державної електронної бази з питань освіти при прийняття документів на вступ.

"Важливим етапом нового навчального року є підготовка вишів, яка сьогодні відбувається на повний хід. Учора завершився прийом документів для вступу до вишів. Приймальні комісії, Єдина державна електронна база з питань освіти та система "Конкурс" працювали злагоджено та кваліфіковано. У цьому заслуга і навчальних закладів, і Міністерства науки та освіти", - заявив він, відкриваючи засідання уряду в четвер.

За словами С.Арбузова, станом на 31 липня до вишів України було подано понад 2 млн заяв від 695 тис. абітурієнтів.

Перший віце-прем'єр також відзначив зростання кількості заяв, поданих в електронному вигляді. "На сьогодні це вже практично 30% від загальної кількості заяв", - додав він.

С.Арбузов поінформував про те, що для організації успішної вступної кампанії держава зробила все необхідне, зокрема, профінансувала держзамовлення на 25 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній комітет Ради визнав незадовільною роботу Міносвіти щодо ефективного використання субвенцій у 2025р.

Окупанти вночі влучили у дитячий майданчик у Львові, без постраждалих – обладміністрація

Глава МВФ прибула до Києва

Лісовий: На Київщині на базі закладів освіти розгорнуто понад 200 пунктів незламності

Петиція до Кабміну із закликом перенести та меморіалізувати стелу на в’їзді в Донецьку область не набрала необхідних голосів

Ворог атакував Київщину, в одному з районів пошкоджено 8 приватних будинків

Четверо дітей постраждали внаслідок атаки ворожого БпЛА на Сумщині – прокуратура

Уламки ворожого "шахеда" зафіксували в одній з громад Київщини

ППО знищила 61 з 82 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання на 13 локаціях - Повітряні сили ЗСУ

Росіяни вдарили по об'єктах критичної інфраструктури на Житомирщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА