Інтерфакс-Україна
10:31 02.07.2013

Азаров доручив перевірити, як здійснюється перепрофілювання хлібозаводів у Києві

1 хв читати
Азаров доручив перевірити, як здійснюється перепрофілювання хлібозаводів у Києві

Уряд України перевірить, як здійснюється перепрофілювання хлібозаводів у Києві, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Абсолютно неприпустима та політика власників хлібозаводів, яка реалізовувалася останнім часом у Києві. Закриття хлібокомбінатів, реорганізація з метою закриття і подальшого продажу ділянок землі та будівництво на цій території якихось інших комплексів", - сказав він журналістам у вівторок у Київській області.

М.Азаров зазначив, що такі дії власників хлібозаводів суперечать умовам приватизації, за яких вони їх купували, й тому органи Фонду державного майна, а також місцева влада мають адекватно реагувати на такі дії.

"Ми, безумовно, подивимося дуже уважно, і я таке доручення дав, як здійснюється перепрофілювання наших підприємств, що працюють у цій галузі", - додав М.Азаров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА почало ринкові консультації та проведення оцінювання активів IDS Ukraine

На час Великодніх свят та поминальних днів у Херсонській міській громаді запроваджено додаткові обмеження – голова МВА

У Координаційному штабі обговорили з представниками ПАРЄ воєнні злочини РФ

Кабмін затвердив порядок надання держорганами на запит суб’єкта у сфері медіа інформації щодо громадянства співаків

Глави МЗС країн НАТО продовжать планувати саміт альянсу в Гаазі - Рютте

Від ворожого удару по Кривому Рогу загинули четверо людей, постраждали - троє

До мовного омбудсмена надійшло 646 звернень щодо порушення закону про мову з початку 2025р

Понад 1,4 тис. пам’яток культспадщини та понад 2,2 тис. об’єктів культінфраструктури постраждали через агресію РФ

Понад 8 тис. колишніх засуджених стали бійцями ЗСУ - Мін'юст

Рютте: Сибіга поінформує нас про погляди на процес досягнення справедливого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА