Інтерфакс-Україна
13:10 08.11.2012

Комуністи виступають за повернення до пропорційної системи виборів

1 хв читати
Комуністи виступають за повернення до пропорційної системи виборів

Комуністична партія України має намір наполягати на скасуванні мажоритарної системи виборів, заявляє лідер комуністів Петро Симоненко.

"Компартія України наполягатиме на скасуванні мажоритарної системи та збереженні пропорційної", - заявив він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

П.Симоненко наголосив, що в цьому комуністи бачать один із варіантів "подальшого збереження української влади від того, що капітал, по суті, скуповує цю владу, й вибори на мажоритарних округах підтвердили це".

Згідно з новим виборчим законодавством, у 2012 році, вперше з 2002 року, парламентські вибори в Україні проводилися за змішаною, пропорційно-мажоритарною системою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА