Інтерфакс-Україна
11:48 23.10.2012

Приватні компанії зможуть брати участь у залізничних перевезеннях пасажирів через 5-6 років - Колесніков

1 хв читати
Приватні компанії зможуть брати участь у залізничних перевезеннях пасажирів через 5-6 років - Колесніков

Приватні компанії зможуть долучитися до залізничних пасажирських перевезень після модернізації українських залізниць - через 5-6 років, заявив віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков, передає прес-служба Міністерства інфраструктури.

За його словами, наразі пасажирський залізничний сектор є збитковим, тому залучити інвесторів до цього виду перевезень, швидше за все, поки що не вдасться.

"Думаю, через 5-6 років, коли будуть модернізовані залізниці, тоді можна буде говорити, що приватні компанії можуть перевозити пасажирів", - сказав Б.Колесніков під час відкриття оновленого вокзального комплексу "Слов'янськ" у понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська Frontline Robotics та Quantum Systems створять у Німеччині СП з виробництва дронів

Рада коаліції розглянула виконання Україною міжнародних зобовʼязань - Гетманцев

Розмова Зеленського з делегацією США в Берліні завершилася

Зеленський провів розмову зі звільненими політичними в’язнями з Білорусі

Рада ЄС ввела санкції проти 9 осіб, які сприяють діяльності тіньового флоту РФ

У "Євробаченні-2026" візьмуть участь 35 країн

В Україні вночі та вранці 16 грудня очікуються сильні тумани

В Одесі та області без світла залишаються понад 430 тис. споживачів з понад 600 тис. відключених після атаки в суботу – Міненерго

Сили оборони продовжують операцію з відновлення контролю над Куп’янськом, росіяни змістилися до центру міста – Трегубов

Опади найближчими днями в Україні не очікуються, лише на Лівобережжі пройде невеликий мокрий сніг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА