Інтерфакс-Україна
10:59 04.10.2012

Представник "ЄЕСУ" просить Апеляційний госпсуд Києва припинити провадження у справі про борг перед Міноборони РФ

2 хв читати

Представник корпорації "Єдині енергетичні системи України" Олександр Ковальчук на розгляді апеляції на рішення про виплату українським урядом понад 3,2 млрд грн боргу "ЄЕСУ" перед Міноборони РФ, просить Апеляційний господарський суд Києва скасувати рішення Господарського суду столиці та припинити провадження, оскільки це не господарські відносини, а публічно-правові.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", після того, як суд не задовольнив клопотання про відвід головуючого судді, представник Міноборони РФ заявив клопотання про можливість говорити і надавати документи російською мовою. При цьому представник "ЄЕСУ" заявив, що в цьому випадку розглядаються відносини між урядами РФ і України, це публічно-правові, а не господарські відносини, і "ця суперечка не може розглядатися в господарському судочинстві".

"Просимо суд, не розглядаючи справу про суті, скасувати рішення Госпсуду Києва та припинити провадження у справі", - сказав А. Ковальчук. Представник Міноборони РФ заперечив проти задоволення цього клопотання, а представник Кабміну поклався на розсуд суду.

Потім А. Ковальчук заявив, що апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції була відправлена від імені компанії "ЄЕСУ" з Дніпропетровська поштою в понеділок, і висловив подив з приводу того, що до четверга вона надійшла до суду і наразі її об'єднано в одне провадження з апеляційними скаргами Кабміну і Держказначейства.

У зв'язку з цим представник "ЄЕСУ" сказав, що заявляє відвід всій колегії суддів Апеляційного суду. Після цього головуючий суддя Віктор Шапран оголосив перерву на 10 хвилин, щоб представник "ЄЕСУ" міг письмово оформити заяву про відвід складу суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА