Інтерфакс-Україна
08:04 28.08.2025

38 постраждалих унаслідок атаки на Київ, 30 госпіталізовано

1 хв читати
38 постраждалих унаслідок атаки на Київ, 30 госпіталізовано
Фото: https://t.me/VA_Kyiv

Унаслідок атаки ворога на столицю постраждали 38 людей, з них 30 госпіталізували до київських лікарень, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"38 людей постраждали в результаті атаки ворога на столицю. 30 із них госпіталізували до столичних лікарень", — написав Кличко у телеграм-каналі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними

Станом на 1 січня в Україні підтверджено пошкодження/руйнація більш 2,5 тис об’єктів в медзакладах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА