Інтерфакс-Україна
19:25 05.08.2025

Частина жителів Сумської громади залишились без електропостачання через атаку росіян

1 хв читати
Частина жителів Сумської громади залишились без електропостачання через атаку росіян
Фото: https://www.dtek-krem.com.ua/

Унаслідок ворожої атаки у Сумському районі частина споживачів Сумської громади тимчасово залишилась без електропостачання, повідомив начальник обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Григоров.

"Фахівці вже працюють над відновленням. Частину об’єктів критичної інфраструктури переведять на резервне живлення", - написав він у телеграм у вівторок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд підтримав законопроєкт про утвердження української ідентичності як засади державної політики – Бідний

Уже 12 постраждалих у Павлограді внаслідок російської атаки по багатоповерхівці

Троє постраждалих унаслідок атаки ворожих КАБ на Запоріжчині

Мешканець прикордоння Харківщини шпиталізований у важкому стані через підрив на міні

Директор УЦОЯО Вакуленко: аудіофрагмент, який поширюється в соцмережах, є змонтованим і не відповідає дійсності

Гнатов: влада шукає механізми демобілізації та готує рішення щодо підвищення виплат військовослужбовцям

Кабмін призначив Філевську заступницею міністра культури

Трамп: США забезпечили прохід понад 100 млн барелів нафти через Ормузьку протоку

Відомо про п'яту постраждалу від удару по багатоповерхівці у Павлограді – ОВА

Четверо людей, серед них – підліток, поранено через ворожу атаку на Павлоград – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА