Інтерфакс-Україна
17:47 04.08.2025

Очільника Енергетичної митниці Комара тимчасово усунено від виконання обов’язків на час розслідування

1 хв читати
Очільника Енергетичної митниці Комара тимчасово усунено від виконання обов’язків на час розслідування
Фото: https://t.me/UkraineCustoms/

Керівництво Державної митної служби України (ДМС) усунуло від виконання обов’язків очільника Енергетичної митниці Анатолія Комара на час службового розслідування.

"Держмитслужбою прийнято рішення про відкриття дисциплінарного провадження стосовно Анатолія Комара з відстороненням його від виконання посадових обов’язків", - йдеться в телеграм-каналі відомства в понеділок.

Наголошується, що на виконання доручення керівництва держави щодо перевірки фактів, викладених, зокрема, у журналістських розслідуваннях стосовно начальника Енергетичної митниці ДМС разом з Мінфіном із залученням Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) та правоохоронних органів проводиться відповідна перевірка.

Згідно з повідомленням Мінфіну на сторінці у Facebook в понеділок, міністр Сергій Марченко доручив в. о. голови ДМС Сергію Звягінцеву розглянути питання щодо усвунення Комара від посади.

Такі рішення пов’язані з фактами, викладеними в журналістському розслідуванні "Радіо Свобода", в якому йдеться, що керівник Енергомитниці пов’язаний з паливним холдингом, підозрюваним у мільярдних збитках бюджету та імпорті з РФ.

Зазначається, що подальше рішення щодо перебування Комара на посаді буде ухвалено за підсумками розслідування НАЗК та правоохоронних органів.

Як повідомлялось, зранку 4 серпня премʼєр-міністр України Юлія Свириденко доручила профільним відомствам перевірити факти, викладені у журналістських розслідуваннях про очільника Енергетичної митниці Комара.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку

Очільник ОВА: Заклади охорони здоров’я півдня Одещини працюють у штатному режимі

Росія у 2025 році витратила на війну проти України на 20% більше, ніж планувала – ЦПД

В Миколаївській області пошкоджено склад з гуманітарною допомогою — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА