Інтерфакс-Україна
16:28 31.07.2025

Кабмін зобов'язав авторів дисертацій засвідчувати, що частини тексту, які написані за допомогою ШІ, перевірені та відредаговані ними особисто

1 хв читати
Кабмін зобов'язав авторів дисертацій засвідчувати, що частини тексту, які написані за допомогою ШІ, перевірені та відредаговані ними особисто

Кабінет міністрів України зобов'язав авторів дисертацій засвідчувати, що всі частини тексту роботи, під час написання яких використовувалися технології штучного інтелекту (ШІ), перевірені та відредаговані ними особисто.

Згідно з постановою №928 від 30 липня, уряд унормував, що здобувач засвідчує власним підписом на титульній сторінці докторської дисертації, що всі частини тексту дисертації, під час написання яких використовувалися технології штучного інтелекту, перевірені та відредаговані ним особисто.

Крім того, встановлено, що Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) не розглядає звернення з інформацією щодо академічного плагіату, фабрикації, фальсифікації в дисертаціях, наукових публікаціях, зарахованих за її темою, щодо яких Міністерство освіти і науки прийнято рішення про визнання недійсним рішення докторської ради про присудження наукового ступеня доктора наук, про позбавлення наукового ступеня, про визнання недійсним (скасування) рішення відповідної ради про присудження наукового ступеня та визнання відповідного диплома недійсним у зв’язку з добровільною відмовою особи від наукового ступеня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА