Інтерфакс-Україна
21:35 11.07.2025

Світовий банк підтвердив фінансову допомогу Харкову на розвиток енергетичної інфраструктури - мер

1 хв читати
Світовий банк підтвердив фінансову допомогу Харкову на розвиток енергетичної інфраструктури - мер
Фото: https://t.me/ihor_terekhov

Світовий банк підтвердив Харкову фінансову допомогу у вигляді гранту на суму 33,3 мільйони доларів на розвиток енергетичної інфраструктури, повідомив міський голова Ігор Терехов.

"Це другий етап програми "RePower", і ми змогли отримати це фінансування завдяки успішному виконанню першої частини проєкту, підписаного торік на конференції з відновлення України в Берліні", - написав Терехов у своєму телеграм-каналі.

За його словами, отримане фінансування дасть можливість встановити у найуразливіших районах міста сучасні когенераційні установки, завдяки яким Харків отримає додаткові 8,5 мегават власної генерації.

"Там, де найвищий ризик відключень, вони забезпечуватимуть тепло і світло лікарням, школам, котельням і житловим будинкам - навіть у повному блекауті", - написав Терехов.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві працюють понад 1300 пунктів незламності та обігріву – МВС

Стефанчук закликав спікерів та президентів закордонних парламентів не мовчати та реагувати на тероризм Путіна

Свириденко: Днями в Україну прибуде енергетична та гуманітарна допомогою від Азербайджану, Словаччини та Чехії

Найскладніше зі світлом після удару РФ у вівторок у Києві, Київській, Полтавській та низці прифронтових областей – "Укренерго"

До МЗС України викликано главу місії МКЧХ в Україні Хуана-Педро Шерера

Зеленський вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту

Фіктивне батьківство: судитимуть учасників схеми, завдяки якій 25 чоловіків незаконно виїхали з України

Зеленський призначив Кубракова радником з питань інфраструктури та взаємодії з громадами - указ

Зеленський звільнив Е.Мака від виконання обов’язків радника

"Нафтогаз" і ДНКАР обговорили перспективи взаємодії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА