Інтерфакс-Україна
09:55 09.07.2025

Зеленський про обстріл в ніч на 9 липня: Це показова атака РФ, потрібні болючі санкції

1 хв читати
Зеленський про обстріл в ніч на 9 липня: Це показова атака РФ, потрібні болючі санкції
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/

Президент України Володимир Зеленський назвав одну із наймасштабніших атак РФ у ніч на середу показовою, заявив про необхідність посилення санкцій.

"Нова масштабна атака Росії проти наших міст. Було найбільше повітряних цілей за добу – 741 ціль: 728 дронів різних типів, із яких понад 300 – це "шахеди", і 13 ракет – "кинджали" та "іскандери", - написав він у телеграм у середу.

Зеленський переконаний: "Це показова атака, і саме зараз, коли було стільки спроб досягти миру, припинити вогонь, і тільки Росія все відкидає".

Він заявив про необхідність посилення санкцій: болючі санкції проти російської нафти, вторинні санкції проти тих, хто купує цю нафту та спонсорує вбивства.

Зеленський зазначив, що більшість цілей в ніч на 9 липня було збито. "Застосовувалися наші дрони-перехоплювачі – є десятки збиттів, масштабуємо технологію. Працювали й мобільні вогневі групи – теж маємо десятки збиттів", - написав він.

"Основний удар був по Луцьку. Пошкодження зафіксовані також у Дніпровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській і Чернігівській областях", - проінформував президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотоки через кордон на в’їзд та виїзд цього тижня рівні – дані Держприкордонслужби

Угорщина й Словаччина збираються оскаржити в суді постанову ЄС про заборону імпорту нафти й газу з РФ

Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атака БпЛА в Сумській області - ОВА

Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки

У понеділок в Україні цілодобово діятимуть обмеження обсягом від 2,5 до 4 черг - Укренерго

Єврокомісія втратила доступ до свого рекламного облікового запису у соціальній мережі Х - ЗМІ

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА