Інтерфакс-Україна
05:11 28.06.2025

Італійська Campari Group продає Cinzano за 100 млн євро - пресреліз

1 хв читати

Campari Group досягла угоди про продаж виробництва вермуту Cinzano та ігристих вин приватній італійській компанії з виробництва спиртних напоїв Caffo Group 1915 (власник бренду біттера Vecchio Amaro del Capo), повідомляють у пресрелізі Campari.

Продаж також включає бізнес із виробництва граппи Frattina.

Угода укладається в рамках стратегії Campari Group і зобов'язання щодо оптимізації портфеля за рахунок продажу неосновних брендів для посилення комерційної та маркетингової спрямованості на основний бізнес з виробництва спиртних напоїв, загального спрощення операційної діяльності, ідеться у прес-релізі.

Угода передбачає внесок у нещодавно створену компанію підприємств Cinzano і Frattina, включаючи всю інтелектуальну власність, запаси готової продукції, деяке виробниче обладнання в Італії, договірні відносини, а також інші пов'язані активи. Виробничі потужності в Італії та Аргентині, де Campari Group також виробляє інші бренди, виключені з периметра угоди.

Закриття угоди, сума якої становить 100 млн євро, очікується до кінця 2025 року.

У 2024 році чисті продажі Cinzano і Frattina склали 75 млн євро. Середньорічні темпи зростання за останні чотири роки склали 5%. Їхня частка в загальному обсязі продажів Campari Group склала 2%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

Необхідно відновити обов’язкові конкурси на керівників закладів освіти там, де дозволяє безпекова ситуація, - освітній омбудсмен

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

ПС ЗСУ: Зафіксовано влучання 57 ворожих БпЛА у 13 локаціях минулої ночі

Удари РФ по енергетиці залишили без світла споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА