Інтерфакс-Україна
08:52 25.06.2025

Кількість загиблих внаслідок ворожої атаки по Дніпру зросла до 18

1 хв читати
Кількість загиблих внаслідок ворожої атаки по Дніпру зросла до 18
Фото: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089981179124

Кількість жертв російської атаки по Дніпру у вівторок зросла до 18, повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак в телеграм-каналі у середу.

"Сьогодні в жалобі Дніпро, який через ворожу атаку втратив 18 мешканців. І Самар, де агресор вбив двох людей. У скорботі вся Дніпропетровщина. Це біль, що відгукується в кожному серці. Що не минає ніколи... Світла пам'ять жертвам російських вбивць. Найщиріші співчуття рідним загиблих", - написав Лисак.

За його словами, через атаку в регіоні загалом постраждало майже 300 людей. У Дніпрі та Самару оголошено жалобу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп зустрівся з Усиком в Овальному кабінеті

Рубіо привітав росіян із Днем Росії та заявив про підтримку мирного врегулювання війни РФ проти України

На фронті відбулось 193 бої за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Угорщина та Україна формалізували угоду щодо прав угорської громади Закарпаття – Мадяр

Двоє людей постраждали внаслідок атаки російських дронів на Миколаїв

У США оприлюднили дані щодо понад 120 фінансованих біолабораторій у більш ніж 30 країнах

В уряді обговорили підтримку прифронтових територій – Офіс президента

МВФ та Україна погодили перегляд програми розширеного фінансування – Свириденко

Сибіга: всі 27 країн ЄС схвалили позицію щодо відкриття першого переговорного кластера для України

Міносвіти затвердило програму профільної середньої освіти за професійним спрямуванням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА