Інтерфакс-Україна
14:54 23.06.2025

Чернишов прибув до НАБУ для з’ясування ситуації

1 хв читати

Віцепрем’єр-міністр - міністр національної єдності Олексій Чернишов прибув до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), щоб розібратися в ситуації, написав він у Facebook у понеділок.

"Було багато чуток щодо можливих процесуальних дій по відношенню до мене, тож особисто прибув до Національного антикорупційного бюро України, щоб розібратися в ситуації", – зазначив віцепрем’єр.

Він підкреслив, що з повагою ставиться до роботи всіх правоохоронних органів, відкритий до взаємодії та налаштований все вирішувати в законний спосіб.

"І правда має взяти гору", - підсумував Чернишов.

Як повідомлялося, НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) 12 та 13 червня викрили корупційну оборудку у Мінрегіоні в будівельній сфері за участю топпосадовців держави. Про підозру у зловживанні службовим становищем, одержанні та наданні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі повідомили: колишньому державному секретарю міністерства, чинному члену правління НАК "Нафтогаз України"; ексраднику міністра; колишній директорці держпідприємства; забудовнику (організатор схеми); службовій особі будівельної компанії.

Після цього у ЗМІ з'явилися повідомлення, що фігуранти справи начебто повʼязані з Чернишовим, а правоохоронці нібито готують віцепрем'єру підозру. Також розповсюджувалася неперевірена інформація, що той має намір лишитися за кордоном, де вже перебувають члени його родини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

Зеленський повідомив про конструктивну розмову з командою США щодо гарантій безпеки: Домовились активно працювати

Сіверськ залишається під контролем Сил оборони – ОК "Схід"

Зеленський: Чисельність ЗС України у межах можливої угоди – 800 тис. військових

Вибух у Дарницькому районі Києва стався під час патрулювання нацгвардійцями території, внаслідок чого один з них загинув – прокуратура Києва

Росіяни гальмують процеси обміну, бо хочуть загальних домовленостей – Зеленський

США хочуть мати спільний формат для управління ЗАЕС – Зеленський

Зеленський: На питання щодо територій Донеччини має відповідати народ України

СБУ кваліфікує як теракт вибухи у Дарницькому районі Києва, внаслідок яких одна людина загинула, 3 поранено

Генсек НАТО: Ми є наступною ціллю Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА